KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

AktualnościHistoria StowarzyszeniaZarządStowarzyszeniStatutDeklaracjaKontaktHistorie niezwykłeGaleria

Stowarzyszeni


l.p.

Lista Członków Stowarzyszenia Wychowanków Uniwersyteckich Studiów Rolniczych

1.

Adamus Adela

2.

Antkiewicz Piotr

3.

Balasa Anna

4.

Barabasz Wiesław

5.

Batoryna Marta

6.

Bąk Robert

7.

Bednarek Łukasz

8.

Berka Bogusław

9.

Biedroński Tadeusz

10.

Bisztyga Stanisław

11.

Boba Ewa

12.

Bogacz Józef

13.

Bohosiewicz Andrzej

14.

Brzóska Franciszek

15.

Budzyn Władysław

16.

Buras Irena

17.

Chmielowski Krzysztof

18.

Chodacki Adam

19.

Chodacki Lech

20.

Ciepła Cecylia

21.

Cinal Henryk

22.

Czepiel Jan

23.

Czyż Edward

24.

Długi Kazimierz

25.

Dulba Tadeusz

26.

Erbel Teresa

27.

Feliksiewicz Jadwiga

28.

Furgał Krzysztof

29.

Gajewicz Józef Wojciech

30.

Gałka Aleksy

31.

Gorczyca Kazimiera

32.

Górka Adam

33.

Graff Leszek

34.

Grega Teresa

35.

Grel Piotr

36.

Grel Teresa

37.

Groblicka-Wójcicka Magdalena

38.

Gruszczyk Andrzej

39.

Grzegorzek Krzysztof

40.

Gurgul Halina

41.

Hajduk Bogusław

42.

Halberda Teresa

43.

Hombesch Robert

44.

Irmlind Krystyna Schmid

45.

Jakubowski Andrzej

46.

Jazowska Janina

47.

Jelonkiewicz-Zając Barbara

48.

Jensen-Bugaj Małgorzata

49.

Johnson Krystyna Anna

50.

Jórasz Stanisław

51.

Juliszewski Tadeusz

52.

Kaleta Andrzej

53.

Kamiński Julian

54.

Kania Józef

55.

Kapkowska Ewa

56.

Karkowski Jan

57.

Karwala Andrzej

58.

Kędzierski Adam

59.

Kierzek Tadeusz

60.

Kirsz Rozalia

61.

Kisielowska Ewa

62.

Kluska Tadeusz

63.

Komornicki Jan

64.

Korpyta Kazimierz

65.

Korybut-Daszkiewicz Stanisław

66.

Korzeniowski Leszek Fryderyk

67.

Kotyrba Roman

68.

Kowal Stanisław

69.

Kozioł Ryszard

70.

Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Polan

71.

Kraskiewicz Maciej

72.

Krasnodębski Andrzej

73.

Król Alfred

74.

Krupa Halina

75.

Krupa Edward

76.

Krupiński Jędrzej

77.

Kulawiecka-Kluska Hanna

78.

Kulpa Zdzisław

79.

Kunowska-Kotyrba Lidia

80.

Kupczak Katarzyna

81.

Kwaśnik Wojciech

82.

Lackowski Mieczysław

83.

Ledzińska Maria

84.

Lenarczyk Genowefa

85.

Lenarczyk Krzysztof

86.

Lenarczyk Wiktor

87.

Lenarczyk Witold

88.

Lepiarczyk Andrzej

89.

Loch Barbara

90.

Lubas Jerzy

91.

Łabza Teofil

92.

Łuczkowska Jadwiga

93.

Makowska Halina

94.

Malczak Danuta

95.

Markiewski Klaudiusz

96.

Marks Norbert

97.

Masłyk Wacław

98.

Midowicz-Chmielowska Anna

99.

Mikołajewicz Andrzej

100.

Mikołajewicz Barbara

101.

Mikołajewicz Marian

102.

Misiewicz Zofia

103.

Młyński Zbigniew

104.

Mochnacka Małgorzata

105.

Molicka Teresa

106.

Molicki Zbigniew Zdzisław

107.

Morasiewicz Andrzej

108.

Mrowiec Maria

109.

Mrowiec Stanisław

110.

Mróz Helena

111.

Mruk Stanisław

112.

Myśliński Marek

113.

Niedziółka Jerzy

114.

Nowak Andrzej

115.

Nowak Paweł

116.

Nowak Stanisław

117.

Nowosad Bogusław

118.

Oleksy Anna

119.

Oleksy Jan

120.

Olkuśnik Jerzy

121.

Ostrowski Krzysztof

122.

Pałasiński Andrzej

123.

Pawełek Jan

124.

Pawełek Wiesława

125.

Pawłowska Helena

126.

Pawłowski Andrzej

127.

Perończyk Kamil

128.

Piasecki Marian

129.

Płaczek Stanisław

130.

Pociecha Anna

131.

Porębska Elżbieta

132.

Porębski Stanisław

133.

Pruszyński Krzysztof

134.

Pyś Jan

135.

Rabsztyn Andrzej

136.

Rachwalska Anna

137.

Radecka Bożena

138.

Regucki Zbigniew

139.

Rożek Stanisław

140.

Rubacha Ryszard

141.

Rzadkosz Józef

142.

Sady Stanisława

143.

Sady Włodzimierz

144.

Scholz Eugeniusz

145.

Semik Józef

146.

Skocz Jan

147.

Skotniczny Józef

148.

Skrzyszewska Kinga

149.

Skrzyszewski Jerzy

150.

Smoter Adam

151.

Soboń Ewa

152.

Soból Genowefa

153.

Sroka Stanisław Bolesław

154.

Stanek Piątkowska Marta

155.

Strzała Magdalena

156.

Szczygieł Jerzy

157.

Szmigiel Aleksander

158.

Szpila Stanisław

159.

Szwed Halina

160.

Szymczyk Józef

161.

Szymczyk Maria

162.

Szymonowicz-Lumezi Irena

163.

Śmidowicz Michał

164.

Trela Jan

165.

Trojan Władysław

166.

Twardosz Aleksander

167.

Tyran Ewa

168.

Urbańczyk Kazimierz

169.

Uznańska Róża

170.

Waga Jan Antoni

171.

Waligórski Władysław

172.

Wodnicka Maria

173.

Wolowski Krystyna

174.

Zielińska Halina

175.

Zych Witold

176.

Żmija Janusz

177.

Żmija Renata

178.

Żuradzka Izabela

Stowarzyszenie Wychowanków Uniwersyteckich Studiów Rolniczych, ul. Jabłonowskich 10/12, 31-114 Kraków, tel. 12 341 44 72, 2009-2016
   Redaktor    Polityka cookies